Něco vyrábět mě bavilo už od dětství. Mám to asi v krvi. Jako malá jsem s mámou tvořila různé věci, od malování na sklo až po navlíkání korálků a vyrábění šperků. Prázdniny u babičky jsem trávila šitím kabelek a taštiček z kousků látky nebo jsem si přešívala své oblečení, aby v nich byl také kousek mě samé. Měla jsem radost, když z ničeho vzniklo něco a že jsem odvedla dobrou práci. Táta mě zase inspiroval svou vášní pro svou práci, kterou neztratil ani po několika letech, protože se živí tím, co ho baví. 

 Lásku ke kůži jsem nejspíš taky zdědila po svých rodičích. Vždy raději investovali do kvalitních kožených doplňků, protože věděli, že jim budou sloužit roky. Když jsem začala nosit kabelky, půjčila jsem si máminu koženou kabelku. Zamilovala jsem se do ní, když mi řekla, že si ji pořídila dávno před tím, než jsem přišla na svět. Ta kabelka nebyla jen věc, ale měla svůj vlastní příběh. Příběh, který měla zapsaný v patině kůže. A byla perfektně připravená na další příběh, který prožije u další generace. 

A v tom vidím hlavní smysl Lii Leather. Tvořit pro Vás minimalistické kožené doplňky, které jsou pečlivě vyráběné ručně a proto je v každém také kousek mého srdce. Doplňky, ze kterých nebudete mít radost jen pár měsíců, ale vytvoříte si k nim pouto a budete je milovat. Doplňky které s vámi budou žít váš příběh a pak budou připraveny žít příběh Vašich dětí.